Obchodní podmínky

Vaše poptávka je nezávazná. 

Na základě Vaší poptávky Vám zašleme cenovou nabídku formou e-mailové zprávy, která Vám bude doručena na adresu uvedenou ve Vaší registraci, případně Vás budeme kontaktovat telefonicky. 

O stavu Vaší poptávky se můžete informovat na adrese juan.ager@seznam.cz, nebo telefonicky na čísle +420 774 327 608 v pracovních dnech od 9:00 do 18:00, kde Vám rádi zodpovíme všechny dotazy.

V ceně zboží není uvedeno dopravné a balné – je vždy vyčísleno v celkové ceně objednávky.

Cena za dopravné je určena podle destinace místa dodání a množství objednaného zboží. Větším odběratelům poskytujeme dopravu ZDARMA.. 

Většinu poptávek se snažíme vyřizovat v den obdržení (ve všední dny) či následující pracovní den. V případě problému Vás budeme neprodleně informovat na Vámi uvedených kontaktech (email, telefon). 

PLATEBNÍ PODMÍNKY

Platba za objednané zboží probíhá v hotovosti na místě při dodání zboží. 

Reklamační řád

Kupující je povinen dodané zboží ihned zkontrolovat a o případných zjištěných závadách ihned informovat prodávajícího. Pokud by závada byla způsobena naší stranou, bude Vám zboží v odpovídající kvalitě obratem dodáno na naše náklady, popř. dojde k navrácení finančních prostředků v nejkratší možné době.